Yandex
İletişim PHOTO number
logo
gif

monday․com ile ekibinizin tüm işlerini tek bir yerden yönetin

Artık sonsuz e-postalar veya uzun toplantılar yok! monday.com ile ekibinizin üzerinde çalıştığı her şeyi takip edebilir, bağlam içinde iletişim kurabilir ve süper kolay bir kurulumla dakikalar içinde başlayabilirsiniz!

İşlerinizi en iyi şekilde halletmek için takımınızın ihtiyacı olan her şey

Genel proje yönetimi

monday.com, ekibinizin proje yönetimi için özel çözümler oluşturabileceğiniz açık bir platformdur. Panolarla büyük resmi görün ve proje bütçeleriniz, zaman çizelgeleriniz ve kaynaklarınızın tümüne tek bir yerden üst düzey bir genel bakış elde edin. Ekibinizin yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarabilmesi ve işletmeniz için başarıyı garantileyebilmesi için yerleşik analitikle performansı kolayca görselleştirin.

Project Plan

Pazarlama

Bu sezgisel platform, pazarlama yöneticilerini departmanları genelinde önemli olan verilere ve pazarlama ekiplerini tüm organizasyona bağlar. Yeni kampanyalar tasarlamaktan performansı analiz etmeye kadar, sonsuz senkronizasyon toplantıları olmadan ölçeklenebilir büyümeye odaklanmak için ihtiyaç duyduğunuz özel çözümleri oluşturmanıza olanak tanır.

Pazarlama

CRM

Birçok CRM platformundan daha esnek ve çok daha uygun maliyetli olan monday․com, satış öncesi ve sonrası süreçler de dahil olmak üzere tüm müşteri yaşam döngüsünü yönetmenize yardımcı olan hepsi bir arada bir platformdur. Dakikalar içinde başlamak için önceden hazırlanmış satış şablonlarını kullanın. Ardından, benzersiz süreçlerinize uyacak şekilde sütunları ve panoları yeniden düzenleyin.

CRM

Rutin işleri otomatikleştirin ve neyin önemli olduğuna odaklanın.

gif

100.000'lerce şirket Monday.com'a güveniyor

ADOBE LOGO
SCHNEIDER LOGO
 GENERAL ELECTRIC LOGO
ABBOTT LOGO
APPLE LOGO
UBER LOGO
UNILEVER LOGO
GLAMIRA LOGO