SATIŞLARI ARTIRMAK İSTİYORUZ

MÜŞTERİLERİ KAYBETMEYİN

amoCRM, E-posta, Telefon, web sitesindeki Formlar, Sohbetler ve Messenger'lar aracılığıyla tüm talepleri otomatik olarak alır.

E-postayla tam entegrasyon

TÜM YAZIŞMALAR BURADA

amoCRM, e-posta ile tam entegrasyon sağlar. Tanıdık bir e-posta istemcisinden bile gönderilen ve gönderilen mektuplar otomatik olarak ilgili kartlara eklenir. Bu, müşteriyle olan tüm iletişim ve anlaşma geçmişinin her zaman elinizin altında olduğu anlamına gelir.

Otomatik satış hunisi

Benzersiz amoCRM işlevi - dijital huni, tüm çevrimiçi iletişim ve müşteri ısınma araçlarını satış hunisine entegre etmenize olanak tanır. Basitçe söylemek gerekirse, müşteriler özel reklamlar görecek, bildirimler alacak ve siz de onların tepkilerini göreceksiniz. Böylece potansiyel bir müşterinin satış hunisi aracılığıyla tanıtımı neredeyse otomatik olarak gerçekleşir.

Siparişlerin otomatik kaydedilmesi

MÜŞTERİLERİ KAYBETMEYİN

Kaç potansiyel müşteri ve uygulamayı kaybediyorsunuz? amoCRM, tüm kanallardaki tüm müşteri siparişlerini ve isteklerini otomatik olarak kaydeder ve bunları satış hunisine ekler. Başvurunun kaynağı ne olursa olsun: web formu, e-posta, telefon, sosyal ağlar veya sohbet - tek bir potansiyel müşteriyi kaybetmezsiniz.

Basit ve sezgisel arayüz

EĞİTİM GEREKLİ DEĞİL

Piyasadaki kullanımı en kolay CRM ile tüm ekibiniz ilk günden itibaren çalışır durumda olacak. amoCRM arayüzü sezgiseldir ve eğitim veya uygulama ve adaptasyon süresi gerektirmez. Minimum sayıda düğme, ekstra sayfa veya eylem; minimum tıklama ve maksimum hız. Arayüz tabletlerde kullanım için tamamen optimize edilmiştir. amoCRM'e aşık olmak çok kolay.

Amo CRM